Nowości
Home / Slider / Pięć nietypowych miejsc w Warszawie, które warto odwiedzić po wyjściu z hotelu
Pięć nietypowych miejsc w Warszawie, które warto odwiedzić po wyjściu z hotelu

Pięć nietypowych miejsc w Warszawie, które warto odwiedzić po wyjściu z hotelu

Weekend w Warszawie można spędzić na setki różnych sposobów. W stolicy o każdej porze dnia i nocy jest co robić. Jednak przyjezdni słabo znający miasto, mogą mieć kłopot z zaplanowaniem wypadu. Dlatego przychodzimy z pomocą i proponujemy pięć nietypowych miejsc, które warto odwiedzić po wyjściu z hotelu oraz wskazujemy w jaki sposób najłatwiej zarezerwować pobyt w hotelu sieci Accor.

  • Centrum Nauki Kopernik – w żadnym innym miejscu zdobywanie wiedzy nie jest tak pasjonujące. Centrum umożliwia przeprowadzania samodzielnych doświadczeń. Do dyspozycji zwiedzających przygotowano kilka interaktywnych wystaw, w tym m.in. „świat w ruchu” z symulatorem trzęsienia ziemi lub „re: generacja”, gdzie istnieje możliwość wysłania komunikatu na pokład sondy.
  • Fabryka Trzciny – w jednym z najstarszych obiektów industrialnych toczy się barwne i bogate życie kulturalne. W surowych wnętrzach goszczą artyści z różnych dziedzin sztuki. Odbywają się tutaj m.in. pokazy mody, koncerty i wiele innych nieszablonowych wydarzeń.
  • Przedpiekle – Muzeum Diabła Polskiego. W zbiorach jest prawie 1900 eksponatów, wszystkie wpisano do rejestru zabytków. Wewnątrz możemy zobaczyć jak wygląda „diabelska miłość” albo „diabeł od pijaków”.
  • Muzeum Fryderyka Chopina – innowacyjność – to słowo najlepiej oddaje charakter muzeum poświęconego osobie i osiągnięciom wybitnego pianisty i kompozytora. Ekspozycje dostosowano do wieku i preferencji zwiedzających. Zmysły widzów są pobudzane za pomocą muzyki, zapachu i świateł.
  • Skład butelek – niezwykły lokal, który mieści się na warszawskiej Pradze. Skład butelek zaskakuje już po przekroczeniu progów. Za wystrój służą bowiem stare meble, pochodzące z miejsc takich jak stodoły, zajazdy i dworki. Całość oświetla blask świec. Na scenie występują zespoły reprezentujące alternatywne gatunki muzyczne i DJ Wojcio, autor projektu „PepsiFaza”.

Planując atrakcyjny pobyt w Warszawie warto pomyśleć o wcześniejszej rezerwacji hotelu. Zwłaszcza, że można to zrobić w ciągu kilku minut, bez wychodzenia z domu. Wystarczy wejść na stronę http://www.accorhotels.com/pl/polska/index.shtml i jako lokalizację wskazać stolicę. Z dopasowaniem hotelu do potrzeb nie powinno być problemów. Oferta jest zróżnicowana zarówno ze względu na ceny, standard, usytuowanie, jak i grupę docelową – nocleg bez trudu znajdą single, pary czy rodziny. Sprawdź: Hotele Warszawa – http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/warszawa/hotel-warszawa.htm.

About Andrzej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top