Nowości
Home / Bez kategorii / Smaki podróży – wyjedz na wymarzoną podróż
Smaki podróży – wyjedz na wymarzoną podróż

Smaki podróży – wyjedz na wymarzoną podróż

Pyszne.pl przy współpracy airbnb.pl przygotowały konkurs, w którym do wygrania jest voucher o wartości 250 euro jak główna nagroda lub jeden z 3 voucherów o wartości 150 euro do zrealizowania na platformie airbnb.pl weź udział w konkursie. Opisz jakie najciekawsze danie jadłeś w swoim życiu w  formie opisu, rymowanki, zdjęcia, filmiku lub kolażu. Prace należy przesłać na adres mailowy socialmedia@pyszne.pl lub poprzez Facebooka  https:/www.facebook.com/pysznepl. Informacje znajdują się także na blogu http:/blog.pyszne.pl/konkursairbnb

Pyszne

Świat podróży to również świat smaków. Oryginalne potrawy, które próbujemy podczas dalszych i bliższych wypraw, stanowią nieodłączny element naszych wspomnień. Warto wrócić myślami do odwiedzanych miejsc. Oprócz zdjęć i filmów, które wykonamy, możemy również bardziej namacalnie przywołać miłe wspomnienia, właśnie poprzez oryginalne smaki przywiezione z podróży. Rodzina i znajomi będą z pewnością zachwyceni, gdy opowieści o naszych wyprawach będą okraszone smakami tamtych miejsc, które sami przyrządzimy we własnym domu. Kto wie, może oryginalne potrawy zagoszczą na dłużej w naszej kuchni, wzbogacając i urozmaicając codzienne menu.

Nie zawsze musimy przyrządzać potrawy we własnym zakresie, czasem warto zdać się na profesjonalistów i zamówić potrawy online. Z pomocą przychodzi platforma pyszne.pl, która umożliwia zamawianie dań z wybranej kuchni świata. Pyszne.pl to bardzo przejrzysta, mobilna aplikacja, skupiająca ponad 1500 restauracji o różnym profilu – od kuchni orientalnej po dania regionalne. Każdy znajdzie to czego szuka i to na jednej stronie, bez czasochłonnego przeczesywania wielu różnych witryn internetowych. Pyszne.pl łączy w sobie wszystkie, niezbędne elementy, umożliwiające pełną realizację zamówienia: wybór dania, płatność, dostawa. Szybko i przyjemnie możesz zamówić oryginalne potrawy i zacząć planować kolejną wyprawę.

Wyruszając na podbój nowych miejsc, warto skorzystać z airbnb.pl, by zarezerwować nocleg. Airbnb.pl to zaufana platforma społecznościowa, dzięki której można znaleźć odpowiednie miejsce do przenocowania. Wybór jest naprawdę duży, obecnie na portalu zarejestrowane są osoby z 192 krajów świata, z którymi możesz wymienić korespondencję, by uzyskać szczegółowe informacje o proponowanym przez nich noclegu. Wykorzystując platformę airbnb.pl samemu też możesz zaoferować miejsce u siebie i uzyskać dodatkowe środki na sfinansowanie swojej następnej podróży.

About Andrzej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top