Nowości
Home / Bez kategorii / Warszawa miejscem targów biznesowych

Warszawa miejscem targów biznesowych

Warszawa słynie nie tylko z przepięknych zabytków. Jest to także największe w naszym kraju centrum biznesu. Odbywają się tam prestiżowe targi dotyczące różnych sektorów biznesu, począwszy od targów żywnościowych, poprzez targi budowlane, mieszkaniowe, a skończywszy na targach pracy i kariery. Praktycznie każdego miesiąca w Warszawie mają miejsce różnorodne imprezy, przyciągające zainteresowanych z całego kraju.

W samym tylko kwietniu w stolicy organizowane są m.in. Targi Agroturystyka 2014, Targi Mieszkaniowe, Międzynarodowe Targi Żywności, Międzynarodowe Targi Artykułów dla Dzieci i Niemowląt, Targi Wydawców Katolickich oraz wiele innych ciekawych wydarzeń. Jak widać różnorodność odbywających się w Warszawie wydarzeń jest olbrzymia. Tak samo duża jest liczba osób przyjeżdżających specjalnie do stolicy, żeby uczestniczyć w branżowych imprezach, zdobywać wiedzę, poszerzać kontakty zawodowe lub też po prostu w ramach rozrywki.

Targi jednak mają to do siebie, że nie kończą się w ciągu jednego dnia. Zazwyczaj trwają one od dwóch do trzech dni, a wszystko po to, by zdążyli się zaprezentować wszyscy wystawcy oraz, aby odbyły się towarzyszące targom cykle wykładów, szkoleń i warsztatów. Dlatego, jeżeli przyjeżdżamy do Warszawy z innego miasta, a chcemy w pełni skorzystać z oferty, jaką daje nam uczestnictwo w biznesowym wydarzeniu, najlepiej będzie zarezerwować sobie pobyt w hotelu.

Bardzo dobrą propozycję noclegu oferuje nam Best Western Hotel Felix, mieszczący się na warszawskiej Pradze. W hotelu tym znajduje się aż 228 przestronnych i gustownie urządzonych pokoi, będących idealnym miejscem do odpoczynku po intensywnym dniu spędzonym na targach. W każdym pokoju znajduje się internet WiFi, co jest dodatkowym udogodnieniem. Dużym atutem obiektu jest jego lokalizacja, która sprawia, że z hotelu do największych centrów wystawienniczych w stolicy dostaniemy się w zaledwie piętnaście minut.

Zmęczeni całodniowym udziałem w targach możemy udać się do stylowej restauracji, serwującej dania kuchni polskiej i kontynentalnej oraz do hotelowego baru, gdzie dostaniemy odprężającego drinka lub kawę. W obiekcie znajdują się także sale konferencyjne i warsztatowe, idealnie nadające się do przeprowadzenia szkoleń lub spotkań biznesowych.

Best Western Hotel Felix to doskonałe miejsce, w którym możemy zatrzymać się, jeżeli planujemy wziąć udział w branżowych targach organizowanych w Warszawie. Dogodna lokalizacja, przytulna atmosfera, bezprzewodowy dostęp do internetu oraz przystępne ceny jednoznacznie przemawiają za wyborem tego hotelu jako miejsca pobytu w Warszawie. Komplet informacji na temat oferty można uzyskać na stronie internetowej www.bwfelix.pl. Pod wspomnianym adresem umieszczono także odnośnika do systematycznie aktualizowanego bloga, prezentującego informacje ze świata biznesu, polityki, finansów oraz rynku pracy.

Artykuł sponsorowany

About Andrzej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top